Archiv článků

Konference Reforma právnického vzdělávání a globalizace 21. - 22. 4. 2008

14. 4. 2008: Spolek českých právniků Všehrd, Právnická fakulta UK a Legal Education Enhancement Programme Vás srdečně zve na konferenci leep, Reforma právnického vzdělávání a globalizace, jenž se uskuteční ve dnech 21.-22. Dubna 2008 v prostorách Slovenského institutu v Jílské ulici 16.
více


Rozhovor s Naděždou Rozehnalovou, děkankou Právnické fakulty MU v Brně

7. 4. 2008: Paní profesorka nám odpověděla na několik otázek, které se vesměs točily okolo jejího působení v čele Právnické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně.
více


Rozhovor s profesorem Miroslavem Bělinou

31. 3. 2008: S předním českým expertem na pracovní právo jsme mluvili převážně o současném zákoníku práce a o dalších změnách, které se v této oblasti chystají.
více


Rozhovor s Alešem Gerlochem, děkanem Právnické fakulty UK v Praze

17. 3. 2008: S panem profesorem Gerlochem jsme mluvili nejen o nejvýznamnějších změnách, kterými fakulta pod jeho vedením prochází, ale i o dalších zajímavých tématech, jako je například věčné soupeření pražské a brněnské právnické fakulty...
více


Rozhovor s Marií Brejchovou, předsedkyní Unie podnikových právníků ČR

10. 3. 2008: Mezi právnickými stavovskými organizacemi zaujímá zvláštní místo nejmladší z nich, Unie podnikových právníků ČR. S její předsedkyní jsme si popovídali o činnosti této organizace i o specifické práci podnikových právníků.
více


Jak napsat strukturovaný životopis – CV

2. 3. 2008: Rádi bychom Vás upozornili na základní zásady a nejčastější chyby při psaní a posílání strukturovaného životopisu, jejichž porušení by Vás mohlo diskvalifikovat hned na úvod vašich aktivit spojených s hledáním a získáním vysněného zaměstnání.
více


Jak napsat průvodní (motivační) dopis - vzor

1. 3. 2008: Motivační neboli průvodní dopis bývá označován za Vaši vizitku. Pokud budete odpovídat na inzerát přes internet, bude právě motivační dopis Vaším prvním setkáním s potenciálním zaměstnavatelem.
více


Rozhovor s ministrem spravedlnosti Jiřím Pospíšilem

1. 3. 2008: Pozvání ke krátkému rozhovoru přijal ministr spravedlnosti České republiky JUDr. Jiří Pospíšil. Zajímala nás hlavně reforma justice a několik nedávno avizovaných novel trestního řádu.
více


předchozí 1 2 3 4 následující


TOPlist